top of page

Sukces w Mistrzostwach Polski Juniorów

69 Mistrzostwa Polski Juniorów za nami! Bardzo dobrze spisała się ekipa Czarnej Strzały Bytom na Mistrzostwach Polski Juniorów w Dobrczu, gdzie przez 3 dni rywalizowało aż 11 zawodników. Sukcesem dla naszych pań: Martyny Stach i Natalii Michalskiej zakończyły się kwalifikacje WA1440, zajmując odpowiednio 1 i 4 miejsce.

Zmagania nasi zawodnicy zakończyli na poszczególnych miejscach:

3 miejsce miejsce II Drużynowe Wicemistrzynie Polski - Martyna Stach, Natalia Michalska, Weronika Kozłowska i Karolina Krasoń 6 miejsce Martyna Stach 5 miejsce mikst Martyna Stach i Szymon Kobylnicki 6 miejsce zespół mężczyzn Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki i Wojciech Tokarz 8 miejsce mikst Natalia Michalska i Wojciech Tokarz 9 miejsce zespół mężczyzn II Patryk Chrzęstek, Kamil Styrna i Igor Wolski 5 klasyfikacja klubowa - 34 punkty, w punktacji sportu dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu


dodatkowo nasze zawodniczki zdobyły aż medali na poszczególnych odległościach: 1 miejsce 60m Martyna Stach 1 miejsce 30m Martyna Stach 2 miejsce 70m Martyna Stach 3 miejsce 60m Natalia Michalska 4 miejsce 50m Martyna Stach 4 miejsce 30m Natalia Michalska 5 miejsce 70m Natalia Michalska


Ogromne brawa i gratulacje dla naszych zawodników i trenerów !!!46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Comments


bottom of page