• YouTube - Black Circle
  • Twitter - Czarny Krąg

Sukces na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Zaktualizowano: 29 sie 2023

W pierwszy weekend lipca 1-2.07.2023 odbyły się 38 Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, podczas których nasz klub reprezentowało aż 15 zawodników!

Największym sukcesem zawodów jest brązowy medal i tytuł II Drużynowych Wicemistrzyń Polski Młodzieżowców na rok 2023. Drużyna w składzie: Martyna Stach, Natalia Michalska, Zuzanna Krochmalska uległy dopiero w 1/2 finału zespołowi Marymontu Warszawa.

Co więcej indywidualnie nasze zawodniczki: Natalia Michalska i Martyna Stach zajęły kolejno 6 i 7 miejsce! Obie dziewczyny przegrały swoje pojedynki w 1/4 finału, walcząc do ostatniej strzały!

Wojciech Tokarz najlepiej spisał się spośród wszystkich młodzieżowców i ostatecznie stanął na 8 miejscu!

Nasz najlepszy mikst w składzie: Natalia Michalska i Wojciech Tokarz ostatecznie uplasował się na 6 pozycji.

Wszyscy nasi reprezentanci: Natalia Michalska, Martyna Stach, Zuzanna Krochmalska, Lidia Żywczok, Klaudia Drzażdżyńska, Natalia Mohr, Wojciech Tokarz, Bartosz Kayser, Patryk Chrzęstek, Al-Sewi Shakib, Maciej Bossowski, Kamil Styrna, Igor Wolski, Aleksander Nowak - zasługują na wielkie gratulacje i wolę walki!

Wielkie gratulacje także dla trenerów - Dawida Michalskiego, Grażyny Wojciechowskiej oraz Klaudii Szmit.