top of page

Stach i Michalska zakończyły rywalizację PE w Rumunii.

Przez 5 dni nasze zawodniczki strzelały podczas Pucharu Europy Juniorów w rumuńskim Bukareszcie. Zawodniczki zostały powołane przez Polski Związek Łuczniczy w skład Reprezentacji, oprócz rywalizacji o jak najlepsze miejsca, był to ostatni start kwalifikujący na Mistrzostwa Europy Juniorów w Lilleshall w Wielkiej Brytanii.

Indywidualnie nasze zawodniczki ostatecznie zakończyły zawody na odpowiednio: 9 miejsce Natalia Michalska, 17 miejsce Martyna Stach. Drużyna w składzie Michalska, Bargiel i Płaza, bo zaciętym pojedynku i barażu w ćwierćfinale musiały uznać wyższość gospodarzy zajmując ostatnie 5 miejsce.

Na Mistrzostwa Europy Juniorów, które zostaną rozegrane w terminie 15-21 sierpnia kwalifikację zdobyła Natalia Michalska.


Foto: World Archery Europe, Polski Związek Łuczniczy
22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Comments


bottom of page