top of page

Spotkanie z Prezydentem Bytomia

W czasie, gdy zawodnicy przygotowują się do sezonu 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ jest też czas na podsumowanie wyników z sezonu 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣. W Urzędzie Miejskim w Bytomiu z naszymi zawodnikami, reprezentantami tegorocznych Drużynowych Mistrzostw Polski spotkał się Prezydent Bytomia Pan Mariusz Wołosz oraz Zastępca Prezydenta Pan Adam Fras. Pogratulowali oni naszym zawodnikom oraz trenerowi Dawidowi Michalskiemu występów w lidze łuczniczej. Przypomnijmy, że zespół kobiet w składzie: Agata Kazyk, Natalia Michalska, Martyna Stach i Klaudia Szmit zajęły 3️⃣ miejsce, a zespół mężczyzn w składzie: Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki, Wojciech Tokarz i Mateusz Turek 4️⃣miejsce!Zdjęcia: Urząd Miejski w Bytomiu.
24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Comentarios


bottom of page