• YouTube - Black Circle
  • Twitter - Czarny Krąg

Podwójne podium na Szydłowskiej w Warszawie

Zaktualizowano: 29 sie 2023

W weekend 10-11.06.2023 odbył się 40 Memoriał im. Ireny Szydłowskiej w Warszawie. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie i zabrali do domu aż 2 pierwsze miejsca!

W kategorii seniorek zwyciężyła Natalia Michalska, która w finale zmierzyła się z multimedalistką Mistrzostw Świata Osób z Niepełnosprawnościami oraz utytułowaną paraolimpijką - Mileną Olszewską. Natalia pewnie wygrała 6-0!

W kategorii juniorów młodszych pewnie zwyciężył Jakub Dutkowski. Kuba po kwalifikacjach zajmował wysokie 3 miejsce, a w finale zmierzył się z reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata Kadetów - Karolem Rokita ze Stelli Kielce. Nasz zawodnik pokazał swoją wysoką formę i zwyciężył z wynikiem 7-3!

Pozostali nasi zawodnicy niestety musieli uznać wyższość swoich przeciwników i zajęli:

• Stanisław Sypion, miejsce 6 w kat. juniorów młodszych

• Martyna Stach, miejsce 9 w kat. seniorek

• Anna Kołodziejczyk, miejsce 9 w kat. juniorek młodszych

Brawa i gratulacje dla naszych zwycięzców, ale także pozostałych zawodników reprezentujących nasz klub oraz ich trenerów - Dawida Michalskiego oraz Klaudii Szmit.