• YouTube - Black Circle
  • Twitter - Czarny Krąg

Podium na II Rundzie Pucharu Polski

Zaktualizowano: 29 sie 2023

W weekend 9-10.06.2023 odbyła się II Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w Warszawie oraz II Runda Ekstraklasy Łuczniczej.

Najlepiej spisała się Natalia Michalska, która ostatecznie zakończyła zawody na 4 miejscu, ulegając w małym finale Anecie Karbownik ze Stelli Kielce.

Martyna Stach zakończyła swoje zmagania na 17 miejscu!

W Ekstraklasie Łuczniczej kobiet nasz zespół (Martyna Stach, Natalia Michalska, Anna Kołodziejczyk) zajął 4 miejsce, a w klasyfikacji drużyn mężczyzn (Stanisław Sypion, Wojciech Tokarz, Piotr Andrzejczak) miejsce 6.

W rozgrywkach I Ligi Łuczniczej nasz zespół mężczyzn w składzie: Jakub Dutkowski, Grzegorz Feluś i Jarosław Michalski stanął na wysokim 3 miejscu.

Drużyna I Ligi Kobiet w składzie: Alicja Gadula, Małgorzata Janicka i Klaudia Szmit zajął 4 miejsce.