• Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter - Czarny Krąg

Medale Mistrzostw Polski Studentów

W minioną sobotę 15 września nasi zawodnicy wystartowali na Mistrzostwach Polski Studentów, które zostały zorganizowane w wietrznym Dobrczu. Wszyscy wrócili z medalami!!!

Srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Studentów zdobyła Martyna Stach reprezentując Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Martyną w finale zmierzyła się z honorowaną zawodniczką Magdaleną Śmiałkowską (Politechnika Łódzka), niestety przegrywając 6:0.

Dodatkowo Natalia Michalska indywidualnie zajęła wysokie 7 miejsce, przegrywając dopiero w 1/4 finału z Martyną Wieczorek (Politechnika Łódzka).

Srebrni medaliści i Wicemistrzowie Polski Studentów w mikście zdobyli Natalia Michalska i Wojciech Tokarz reprezentując Politechnikę Śląską.

Brązowi medaliści i Drudzy Wicemistrzowie Polski Studentów w drużynie: Wojciech Tokarz, Bolesław Szołtysik i Patryk Chrzęstek, reprezentaci Politechniki Śląskiej.

Brawa i gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów!