top of page

Medal Mistrzostw Polski Seniorów

Zakończyliśmy zmagania w 84 Mistrzostwach Polski Seniorów w Legnicy był to kolejny udany start dla naszych zawodników. Najważniejszą informacją jest zdobycie brązowego medalu i tytułu II Drużynowych Wicemistrzyń Polski Seniorek, w naszej drużynie strzelały: Natalia Michalska Martyna Stach Szmit Klaudia Nasi zawodnicy zdobyli również wysokie lokaty na: 4 miejsce 70m Martyna Stach 6 miejsce 50m Martyna Stach 9 miejsce Martyna Stach

17 miejsce Natalia Michalska 17 miejsce mikst Martyna Stach i Mateusz Turek 33 miejsce Klaudia Szmit 33 miejsce Mateusz Turek

Brawa dla naszych zawodników !
25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Commentaires


bottom of page