top of page

IV Runda Pucharu Polski i finał Ekstraklasy Łuczniczej - brązowe medalistki

W ten weekend 9-10.09.2023 odbyła się IV Runda Pucharu Polski oraz finał Ekstraklasy Łuczniczej. Była to ostatnia runda pucharu w tym sezonie, a nasz klub reprezentowało aż 16 zawodników: Natalia Michalska, Martyna Stach, Anna Kołodziejczyk, Anna Szymańska, Martyna Niemczyk, Alicja Gadula, Grażyna Wojciechowska, Jakub Dutkowski, Piotr Andrzejczak, Stanisław Sypion, Wojciech Tokarz, Dawid Michalski, Bolesław Szołtysik, Jarosław Michalski, Grzegorz Feluś, Jacek Ślimok.


Największym sukcesem jest brązowy medal i tytuł II Drużynowych Wicemistrzyń Ekstraklasy Kobiet naszej drużyny w składzie: Martyna Stach, Natalia Michalska, Anna Szymańska i Anna Kołodziejczyk. Dziewczyny po IV Rundzie Ekstraklasy ostatecznie zajęły 4 miejsce co doprowadziło do dogrywki z zespołem Talentu Wrocław w klasyfikacji generalnej. Nasze dziewczyny pewnie wygrały baraż i dzięki temu stanęły na 3 miejscu podium! Wielkie brawa i gratulacje!


Dobrą wiadomością jest także wysokie 5 miejsce w Ekstraklasie Łuczniczej Mężczyzn. Nasz klub reprezentował skład: Jakub Dutkowski, Stanisław Sypion, Piotr Andrzejczak, Wojciech Tokarz, Dawid Michalski. Nasi zawodnicy dostarczyli nam wielu emocji i walczyli do ostatniej strzały, serdeczne gratulacje dla nich!


Dalej, zespoły I Ligi Łuczniczej. Drużyna mężczyzn w składzie: Bolesław Szołtysik, Jarosław Michalski, Grzegorz Feluś, Jacek Ślimok - ostatecznie stanęła na 3 miejscu! Niestety zespołowi kobiet: Alicja Gadula, Martyna Niemczyk, Grażyna Wojciechowska - zabrakło niewiele, bo tylko 4 punktów do 3 miejsca! Serdeczne brawa i gratulacje dla nich za walkę przez cały sezon!
43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Comments


bottom of page