top of page

IV Runda Pucharu Polski - 5 miejsce Natalii Michalskiej

W ten weekend 9-10.09.2023 odbyła się IV Runda Pucharu Polski. Po kwalifikacjach w bardzo ciepłych warunkach do strzelań eliminacyjnych zakwalifikowała się 5 naszych zawodników: Natalia Michalska, Martyna Stach, Anna Kołodziejczyk, Stanisław Sypion oraz Jakub Dutkowski.


W klasyfikacji indywidualnej najlepiej spisała się Natalia Michalska, która skończyła rywalizację na 5 miejscu! Natalia niestety po bardzo wyrównanym pojedynku musiała uznać wyższość Klaudii Płazy z Łucznika Żywiec, przegrywając niewiele 6-4, w ostatnim secie zabrakło tylko 1 punktu aby doprowadzić do barażu.


Należy także wspomnieć o 8 miejscu, które indywidualnie zajął Stasiu Sypion. W 1/4 finału nasz Stasiu niestety musiał uznać wyższość zawodnika z Kielc - Karola Rokita.


Martyna Stach i Anna Kołodziejczyk niestety odpadły w 1/8 finału.


Jakub Dutkowski zakończył rywalizację w 1/16 finału, również uznając lepszą dyspozycję zawodnika Stelli Kielce - Karola Rokita.


Był to weekend pełen wrażeń i emocji. Naszym zawodnikom i ich trenerom należą się wielkie gratulacje za wykonaną ciężką pracę przez cały sezon! BRAWO!27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Comments


bottom of page