top of page

Brązowy medal z Mistrzostw Polski

W Gdańsku w dniach 1 - 4 lipca rozegrano 85 Mistrzostwa Polski Seniorów, był to udany start dla naszych pań, które obroniły zeszłoroczny tytuł II Drużynowych Mistrzyń Polski Seniorek.

Reprezentacja Czarnej Strzały Bytom w składzie: Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach i Klaudia Szmit oraz Bartosz Filip, Bartosz Kayser i Wojciech Tokarz pod opieką trenera Dawida Michalskiego zaliczyła dobry start. Zespół kobiet w 1/8 finału w barażu pokonały 2 zespół Łucznika Żywiec (27-24), w 1/4 zespół ULKS Zryw Dobrcz (5-3), jednak w pojedynku półfinałowym musiały uznać wyższość Mistrzyń Polski Łucznika Żywiec (0-6), ostatecznie zdobywając brązowy medal i tytuł I Drużynowych Mistrzyń Polski Seniorek na rok 2021. Panie obroniły zeszłoroczny tytuł z Mistrzostw Polski z Legnicy.


Indywidualnie najlepiej zaprezentowały się dwie zawodniczki: Martyna Stach finiszując na 5 pozycji ulegając w ćwierćfinale w barażu Magdalenie Śmiałkowskiej (brązowej medalistce Mistrzostw Europy z Turcji 2021), Natalia Michalska przegrała w 1/8 finału z Kamilą Napłoszek (6-4) finiszując na 10 miejscu.

Klaudia Szmit i Wojciech Tokarz przegrali w 1/16 finału, Anna Pieprzyca, Bartosz Filip i Bartosz Kayser przegrali w 1/24 finału.22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Commentaires


bottom of page