top of page

BARDZO DOBRA II RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH!

W dniu 04.06 w Głuchołazach odbyła się II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych, która zakończyła się zwycięstwem Anny Kołodziejczyk w finale pojedynków indywidualnych! Zawodnicy MLKS Czarnej Strzały w składzie Anna Kołodziejczyk, Anna Szymańska, Matylda Kalaga, Alicja Gadula, Jakub Dutkowski i Jakub Michalik, który zaliczył bardzo dobry debiutancki występ! Anna Kołodziejczyk, Anna Szymańska, Matylda Kalaga, Alicja Gadula oraz Jakub Dutkowski wynikami zdobyli kwalifikację na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Krakowie, która odbędzie się 15-17.07. Matylda Kalaga oraz Anna Kołodziejczyk w klasyfikacjach zajęły miejsca dające możliwość wystartować w pojedynkach indywidualnych. Po bardzo zaciętym pojedynku, Matylda musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki przegrywając 4:6. Natomiast Anna Kołodziejczyk po wolnym przejściu, wygrała pojedynek z zawodniczką z Obuwnika Prudnik 6:2! W trzecim pojedynku pokonała zawodniczkę z Talentu Wrocław 6:0! Czwarty pojedynek okazał się być trudniejszy niż poprzednie, ponieważ doszło w nim do barażu, który zakończył się zwycięstwem naszej zawodniczki! Pojedynek finałowy z zawodniczką z UKS Grot Ruda Śląska zakończył się wynikiem 6:2 dla naszej zawodniczki!

Gratulujemy wspaniałych wyników zawodnikom i trenerom!23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Comments


bottom of page