• Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter - Czarny Krąg

2 miejsce naszych pań!

W dniach 8 - 9 maja na żywieckich torach LKS Łucznik Żywiec rozegrano II Rundę Pucharu Polski Seniorów Open i II Rundę Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasa Łucznicza podczas, której Czarną Strzałę Bytom reprezentowało 13 zawodników.

Zespół kobiet w składzie: Natalia Michalska, Martyna Stach, Anna Pieprzyca i Klaudia Szmit zdobyły 2 miejsce ulegając jedynie zespołowi Łucznika Żywiec w najmocniejszym składzie.

Zespół mężczyzn w składzie: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Bolesław Szołtysik i Wojciech Tokarz drużynowe zmagania zakończyli na miejscu 7 wyprzedzając zespół SNiS Gruszowiec.

W 1 Lidze Łuczniczej mężczyzn nasz zespół w składzie Piotr Andrzejczak, Patryk Chrzęstek, Szymon Kobylnicki i Szymon Stecki finiszowali na 4 pozycji.

W Pucharze Polski Seniorów Open w kategorii kobiet bardzo dobrą lokatę zajęła Martyna Stach, która zdobyła 5 miejsce, Natalia Michalska zajęła miejsce 9.