Medal Mistrzostw Polski Seniorów

Zakończyliśmy zmagania w 84 Mistrzostwach Polski Seniorów w Legnicy był to kolejny udany start dla naszych zawodników. Najważniejszą informacją jest zdobycie brązowego medalu i tytułu II Drużynowych Wicemistrzyń Polski Seniorek, w naszej drużynie strzelały: Natalia Michalska Martyna Stach Szmit Klaudia Nasi zawodnicy zdobyli również wysokie lokaty na: 4 miejsce 70m Martyna Stach 6 miejsce 50m Martyna Stach 9 miejsce Martyna Stach

17 miejsce Natalia Michalska 17 miejsce mikst Martyna Stach i Mateusz Turek 33 miejsce Klaudia Szmit 33 miejsce Mateusz Turek

Brawa dla naszych zawodników !
19 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

8 marca

39 Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

W dniach 30-31 stycznia nasza reprezentacja w składzie: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach, Klaudia Szmit i Wojciech Tokarz startowali w 39 Halowych Mistrz

© 2021 MLKS "Czarna Strzała" Bytom

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle