top of page

Bytomianki 3 w Lidze!

Zawodniczki Czarnej Strzały Bytom brązowymi medalistkami Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasa 2019!

Zmagania ligowe w sezonie 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ zakończone dużym sukcesem zespołu kobiet i mężczyzn.

Zespół kobiet zajął 3️⃣ miejsce i zdobył tytuł II Drużynowych Wicemistrzyń Polski, zespół mężczyzn zajął wysokie 4️⃣ miejsce. Podczas Finałowej VI Rundy Ekstraklasy Łuczniczej w Rzeszowie/Hadlach Szklarskich nasze zespoły wywalczył 4️⃣miejsca, które dały tak wysokie rezultaty w Klasyfikacji Generalnej.

Kobiety w sezonie 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ strzelały w składzie: Agata Kazyk, Natalia Michalska, Martyna Stach, Anna Pieprzyca i Klaudia Szmit🏹🎯

Mężczyźni w sezonie 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ strzelali w składzie: Bartosz Kayser, Bartosz Filip, Szymon Kobylnicki, Wojtek Tokarz i Mateusz Turek.

Ogromne gratulacje dla zawodników i trenera Dawida Michalskiego 🏆🥉🥉🥉🏹🎯👏👏👏

Dla kobiet jest to 1️⃣2️⃣ medal w historii Czarnej Strzały w Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasy Łuczniczej, dla mężczyzn 4️⃣ miejsce jest najwyższym zdobytym miejscem w historii udziału w Ekstraklasie Łuczniczej!