WYNIKI SPORTOWE W ROKU 2021

III Runda Halowego Pucharu Polski - Wilkowice

8 miejsce - Natalia Michalska

9 miejsce - Martyna Stach

17 miejsce - Klaudia Szmit

XXXIX Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Wilkowice

5 miejsce - Martyna Stach

7 miejsce - mikst: Martyna Stach, Bartosz Kayser,

8 miejsce - zespół kobiet: Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach, Klaudia Szmit

9 miejsce - zespół mężczyzn: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Wojciech Tokarz

14 miejsce - Natalia Michalska

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych - Zgierz

1 miejsce - Grażyna Wojciechowska (łuk klasyczny)

1 miejsce - Ksenia Markitantova (łuk bloczkowy)

XXXVI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Zamość

3 miejsce - Martyna Stach

2 miejsce - mikst: Martyna Stach, Wojciech Tokarz

3 miejsce - mikst: Natalia Michalska, Szymon Stecki

9 miejsce - Natalia Michalska

9 miejsce - Szymon Stecki

17 miejsce - Wojciech Tokarz 

XXII Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Zamość

5 miejsce - zespół mężczyzn: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki, Bolesław Szołtysik

7 miejsce - mikst Bartosz Kayser, Klaudia Szmit

10 miejsce - Bartosz Kayser

16 miejsce - Klaudia Szmit

I Runda Pucharu Europy Seniorów - Porec/Chorwacja
9 miejsce - Ksenia Markitantova

I Runda Pucharu Polski Juniorów - Legnica
1 miejsce - Natalia Michalska

2 miejsce - Wojciech Tokarz

6 miejsce - Martyna Stach

I Runda Pucharu Polski Seniorów Open - Legnica

5 miejsce - Natalia Michalska

12 miejsce - Wojciech Tokarz

I Runda Drużynowych Mistrzostw Polski - Legnica
4 miejsce - zespół kobiet: Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach, Klaudia Szmit

6 miejsce - zespół mężczyzn: Bartosz Kayser, Wojciech Tokarz, Szymon Stecki, Bolesław Szołtysik

I Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych - Legnica

4 miejsce - Ksenia Markitantova

XIV Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich - Prudnik
2 miejsce - Martyna Stach

II Runda Pucharu Polski Juniorów - Żywiec
1 miejsce - Martyna Stach

2 miejsce - Natalia Michalska

9 miejsce - Wojciech Tokarz

II Runda Pucharu Polski Seniorów Open - Żywiec

5 miejsce - Martyna Stach

9 miejsce - Natalia Michalska

II Runda Drużynowych Mistrzostw Polski - Żywiec
2 miejsce - zespół kobiet: Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach, Klaudia Szmit

7 miejsce - zespół mężczyzn: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Wojciech Tokarz, Bolesław Szołtysik

1 Liga: 

4 miejsce - zespół mężczyzn: Piotr Andrzejczak, Patryk Chrzęstek, Szymon Kobylnicki, Szymon Stecki

I Runda Pucharu Europy Juniorów - Catez / Słowenia

6 miejsce drużynowo - Martyna Stach

9 miejsce - Wojciech Tokarz

17 miejsce - Martyna Stach

17 miejsce - Natalia Michalska

Mistrzostwa Europy Seniorów - Antalya / Turcja

9 miejsce drużynowo - Ksenia Markitantova 

17 miejsce - Ksenia Markitantova 

III Runda Pucharu Polski Juniorów - Żywiec
2 miejsce - Martyna Stach

9 miejsce - Natalia Michalska

9 miejsce - Wojciech Tokarz

III Runda Drużynowych Mistrzostw Polski - Żywiec
2 miejsce - zespół kobiet: Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach, Klaudia Szmit

6 miejsce - zespół mężczyzn: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Wojciech Tokarz, Szymon Stecki

1 Liga: 

4 miejsce - zespół mężczyzn: Piotr Andrzejczak, Bolesław Szołtysik, Patryk Chrzęstek, Szymon Kobylnicki, 

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych - Kraków

2 miejsce - Ksenia Markitantova

XVI Puchar Beskidów - Żywiec

1 miejsce - Jakub Dutkowski

8 miejsce - Matylda Kalaga

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych - Lublin

1 miejsce - Ksenia Markitantova

2 miejsce - Grażyna Wojciechowska

XXXIII Międzynarodowy Memoriał im. Ireny Szydłowskiej - Warszawa

2 miejsce - Wojciech Tokarz

2 miejsce - mikst: Natalia Michalska, Wojciech Tokarz

2 miejsce - mikst: Ksenia Markitantova, Adam Dudka (Start Lublin) - Reprezentacja Polski

3 miejsce - Ksenia Markitantova

8 miejsce - Martyna Stach

8 miejsce - mikst: Piotr Andrzejczak, Anna Kołodziejczyk

9 miejsce - Natalia Michalska

LXXXV Mistrzostwa Polski Seniorów - Gdańsk

3 miejsce - zespół: Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach, Klaudia Szmit

5 miejsce - Martyna Stach

10 miejsce - Natalia Michalska

Para-Archery World Ranking Tournament - Tokyo Paraolympic FQT - Nove Mesto nad Metuji / Czechy

3 miejsce - Ksenia Markitantova

LXX Mistrzostwa Polski Juniorów - Żywiec

3 miejsce - zespół: Zuzanna Krochmalska, Natalia Michalska, Martyna Stach

5 miejsce - Martyna Stach

6 miejsce - mikst: Martyna Stach, Wojciech Tokarz

1 miejsce 70 metrów - Martyna Stach

1 miejsce 60 metrów - Martyna Stach

1 miejsce 50 metrów - Natalia Michalska

2 miejsce 50 metrów - Martyna Stach

3 miejsce 30 metrów - Martyna Stach

6 miejsce 70 metrów - Natalia Michalska

6 miejsce 60 metrów - Natalia Michalska

XXXVI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Bytom

6 miejsce - zespół: Klaudia Drzażdżyńska, Karolina Rucińska, Klaudia Szmit

9 miejsce - mikst: Bartosz Kayser, Klaudia Szmit

9 miejsce - zespół: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Bolesław Szołtysik

IV Runda Pucharu Polski Juniorów - Głuchołazy
1 miejsce - Martyna Stach

2 miejsce - Natalia Michalska

IV Runda Pucharu Polski Seniorów Open - Głuchołazy

2 miejsce - Martyna Stach

5 miejsce - Natalia Michalska

17 miejsce - Klaudia Szmit

IV Runda Drużynowych Mistrzostw Polski - Głuchołazy
2 miejsce - zespół kobiet: Natalia Michalska, Anna Pieprzyca, Martyna Stach, Klaudia Szmit

6 miejsce - zespół mężczyzn: Bartosz Kayser,  Bolesław Szołtysik, Szymon Stecki, Mateusz Turek,

1 Liga: 

3 miejsce - zespół mężczyzn: Patryk Chrzęstek, Arkadiusz Chorobik, Jarosław Michalski

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - Kielce

1 miejsce - Martyna Stach

4 miejsce - zespół kobiet: Matylda Kalaga, Natalia Michalska, Martyna Stach

6 miejsce - Natalia Michalska

6 miejsce - zespół mężczyzn: Piotr Andrzejczak,  Jakub Dutkowski, Bolesław Szołtysik

7 miejsce - Bolesław Szołtysik 

9 miejsce - Patryk Chrzęstek

Mistrzostwa Polski Masters - Prudnik

4 miejsce - Paweł Kacy