WYNIKI SPORTOWE W ROKU 2020

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Zgierz

trener Dawid Michalski

1 miejsce - Natalia Michalska

1 miejsce - mikst - Martyna Stach, Bartosz Kayser

3 miejsce - Bartosz Kayser

3 miejsce - zespół mężczyzn: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki, Wojciech Tokarz

7 miejsce - mikst - Natalia Michalska, Szymon Kobylnicki 

I Runda Pucharu Polski Juniorów - Prudnik 

trener Dawid Michalski

3 miejsce – Martyna Stach

6 miejsce – Natalia Michalska

9 miejsce – Bartosz Kayser

 

I Runda Ekstraklasy Łuczniczej – Drużynowe Mistrzostwa Polski - Prudnik

trener Dawid Michalski

2 miejsce – zespół kobiet: Martyna Stach, Klaudia Szmit, Natalia Michalska, Daria Raszkowska

5 miejsce zespół mężczyzn: Bartosz Kayser, Bartosz Filip, Szymon Kobylnicki, Wojciech Tokarz

 

XV Międzynarodowy Turniej Puchar Beskidów - Żywiec 

trener Dawid Michalski

6 miejsce – Szymon Kobylnicki

7 miejsce – Natalia Michalska

8 miejsce – Martyna Stach

XXXVII Międzynarodowy Memoriał im. Ireny Szydłowskiej - Warszawa 

trener Dawid Michalski

1 miejsce – Martyna Stach

5 miejsce – Natalia Michalska

9 miejsce – Szymon Kobylnicki

2 miejsce – mikst Polska: Martyna Stach,

4 miejsce – mikst: Natalia Michalska, Szymon Kobylnicki

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Głuchołazy

trener Dawid Michalski

6 miejsce – Szymon Stecki

II Runda Pucharu Polski Juniorów - Hadle Szklarskie 

trener Dawid Michalski

1 miejsce – Martyna Stach

6 miejsce – Natalia Michalska

 

II Runda Ekstraklasy Łuczniczej – Drużynowe Mistrzostwa Polski - Hadle Szklarskie

trener Dawid Michalski

2 miejsce – zespół kobiet: Martyna Stach, Klaudia Szmit, Natalia Michalska, Daria Raszkowska

6 miejsce zespół mężczyzn: Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki, Wojciech Tokarz

 

III Runda Pucharu Polski Juniorów - Żywiec 

trener Dawid Michalski

4 miejsce – Natalia Michalska

7 miejsce – Martyna Stach

 

III Runda Ekstraklasy Łuczniczej – Drużynowe Mistrzostwa Polski - Żywiec 

trener Dawid Michalski

3 miejsce – zespół kobiet: Martyna Stach, Klaudia Szmit, Natalia Michalska

7 miejsce zespół mężczyzn: Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki, Bartosz Filip

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Zgierz /

trener Dawid Michalski

8 miejsce – Piotr Andrzejczak

Mistrzostwa Polski Juniorów - Dobrcz 

trener Dawid Michalski, trener Grażyna Wojciechowska

1 miejsce – odl. 30 metrów – Martyna Stach

1 miejsce – odl. 60 metrów – Martyna Stach

2 miejsce – odl. 70 metrów – Martyna Stach

3 miejsce – odl. 50 metrów – Martyna Stach

3 miejsce – odl. 70 metrów – Natalia Michalska

3 miejsce – zespół kobiet: Natalia Michalska, Weronika Kozłowska, Karolina Krasoń, Martyna Stach,

4 miejsce – odl. 70 metrów – Natalia Michalska

5 miejsce – odl. 70 metrów – Natalia Michalska 

5 miejsce mikst I: Martyna Stach, Szymon Kobylnicki,

6 miejsce – Martyna Stach

6 miejsce – zespół mężczyzn I: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki, Wojciech Tokarz

8 miejsce mikst II: Natalia Michalska, Wojciech Tokarz

9 miejsce – zespół mężczyzn II: Patryk Chrzęstek, Kamil Styrna, Igor Wolski

 

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - Zamość

trener Dawid Michalski

2 miejsce – zespół młodzieżówek Klaudia Szmit, Daria Raszkowska

3 miejsce  Martyna Stach

3 miejsce – zespół juniorów: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Stecki, Wojciech Tokarz

4 miejsce – Natalia Michalska

5 miejsce – Piotr Andrzejczak

5 miejsce – Klaudia Szmit

7 miejsce – Daria Raszkowska

8 miejsce – Bartosz Kayser

 

84 Mistrzostwa Polski Seniorów -  Legnica 

3 miejsce – zespół kobiet: Martyna Stach, Klaudia Szmit, Natalia Michalska      
tytuł Drużynowych II Wicemistrzyń Polski Seniorek

9 miejsce – Martyna Stach

17 miejsce – Natalia Michalska

33 miejsce – Klaudia Szmit

 

Mistrzostwa Polski Studentów - Żywiec 

trener Anna Pieprzyca, Grażyna Wojciechowska

3 miejsce – zespół kobiet: Rucińska Karolina, Rachel Julia, Szopińska Kinga, Winiarska Paulina

 

35 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Żywiec 

trener Dawid Michalski, Grażyna Wojciechowska, Anna Pieprzyca

8 miejsce – zespół kobiet: Szmit Klaudia, Raszkowska Daria, Rucińska Karolina, Rachel Julia

 

IV Runda Pucharu Polski Juniorów - Kielce 

1 miejsce – Martyna Stach

 

IV Runda Ekstraklasy Łuczniczej – Drużynowe Mistrzostwa Polski - Kielce 

trener Dawid Michalski

2 miejsce – zespół kobiet: Martyna Stach, Klaudia Szmit, Daria Raszkowska

7 miejsce zespół mężczyzn: Bartosz Kayser, Szymon Stecki, Wojciech Tokarz

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Żywiec

trener Klaudia Szmit

3 miejsce – Jakub Dutkowski

6 miejsce – zespół mężczyzn: Jakub Dutkowski, Igor Stolka, Dawid Szmit

7 miejsce – zespół kobiet: Anna Kołodziejczyk, Anna Szymańska, Zofia Makowska       
6 punktów współzawodnictwo dzieci i młodzieży

PODSUMOWANIE: 

Puchar Polski Juniorów 2020 – klasyfikacja generalna

1 miejsce – Martyna Stach

7 miejsce – Natalia Michalska

 

Ekstraklasa Łucznicza – Drużynowe Mistrzostwa Polski 2020 – klasyfikacja generalna

2 miejsce zespół kobiet – tytuł Drużynowych Wicemistrzyń Polski – Ekstraklasa Łucznicza

6 miejsce zespół mężczyzn

Współzawodnictwo dzieci i młodzieży:

71,17 punktów

© 2021 MLKS "Czarna Strzała" Bytom

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle