Halowe Zawody Kontrolne - Prudnik 03.02
6m - Natalia Michalska

Halowe Zawody Dzieci i Młodzików - Ruda Śląska 10.02
1m - Michalina Tomala
1m - Martyna Stach
2m - Natalia Michalska
2m - Wojciech Tokarz
2m - Anna Kołodziejczyk
5m - Igor Stolka
6m - Zofia Klimczak
7m - Martyna Kalaga

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców - Zamość 10-11.03
7m - mikst - Kinga Grzyśka, Mateusz Turek

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Zamość 10-11.03
9m - drużyna - Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Igor Wolski 

XI Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich - Prudnik 7-8.04
1m - Klaudia Szmit
11m - Anna Pieprzyca

I Runda Pucharu Polski Seniorów - Prudnik 14-15.04
14 m - Klaudia Szmit

I Runda Ekstraligi Łuczniczej - Prudnik - 14.04
6m - zespół kobiet: Natalia Michalska, Klaudia Szmit, Anna Pieprzyca
7m - zespół mężczyzn - Bartosz Kayser, Piotr Łukasiewicz, Jakub Nowak, Mateusz Turek

Turniej Nadzieje Olimpijskie - Lwów/Ukraina 24-30.04
3m - zespół kobiet: Klaudia Szmit, Julia Czyż, Anna Tobolewska
9m - Klaudia Szmit

II Runda Pucharu Polski Seniorów - Żywiec 5-6.05
12 m - Anna Szukalska

II Runda Ekstraligi Łuczniczej - Żywiec 5.05
5m - zespół kobiet: Natalia Michalska, Klaudia Szmit, Martyna Stach, Anna Szukalska
7m - zespół mężczyzn - Bartosz Kayser, Piotr Łukasiewicz, Mateusz Turek, Wojciech Tokarz

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Zgierz 12.05
17m - Martyna Stach
8m - zespół kobiet:  Zuzanna Krochmalska, Natalia Michalska, Martyna Stach

I Runda Pucharu Europy Juniorów - Rovereto/Włochy 14-20.05
17m - Klaudia Szmit
5m - zespół kobiet: Klaudia Szmit, Julia Czyż, Anna Tobolewska
8m - mikst: Klaudia Szmit, Mateusz Ogrodowczyk

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Dobrcz 26.05
2m - mikst - Martyna Stach, Wojciech Tokarz
9m - Martyna Stach
17m - Wojciech Tokarz
17m - Natalia Michalska
7m - zespół kobiet: Zuzanna Krochmalska, Natalia Michalska, Martyna Stach 

III Runda Pucharu Polski Seniorów - Dobrcz 2-3.06
8 m - Klaudia Szmit

III Runda Ekstraligi Łuczniczej - Dobrcz 2.06 
5m - zespół kobiet: Klaudia Drzażdżyńska, Kinga Grzyśka, Klaudia Szmit
7m - zespół mężczyzn - Jakub Nowak, Piotr Łukasiewicz, Mateusz Turek, Igor Wolski

III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Zamość 26.05
m - mikst - Martyna Stach, Wojciech Tokarz
9m -  Natalia Michalska 
17m - Wojciech Tokarz
17m - Martyna Stach 
7m - zespół kobiet: Zuzanna Krochmalska, Natalia Michalska, Martyna Stach 

© 2020 MLKS "Czarna Strzała" Bytom

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle