top of page

Mistrzostwa Polski LZS Zamość

Kolejny łuczniczy weekend i kolejne medale w Zamościu! W Zamościu podczas Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS nasi zawodnicy rywalizowali w kategoriach wiekowych zdobywając następujące miejsca: 2 miejsce zespół młodzieżówek Klaudia Szmit, Daria Raszkowska

3 miejsce Martyna Stach 3 miejsce zespół juniorów Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Stecki i Wojciech Tokarz 4 miejsce Natalia Michalska 5 miejsce Piotr Andrzejczak 5 miejsce Klaudia Szmit 7 miejsce Daria Raszkowska 8 miejsce Bartosz Kayser

5 miejsce klasyfikacja klubowa

Gratulacje dla naszych zawodników

A już za tydzień Mistrzostwa Polski Seniorów w Legnicy, gdzie będziemy mogli kibicować naszym zawodnikom!12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!

Comments


bottom of page