top of page

Udany występ w Legnicy

Zawodnicy MLKS "Czarna Strzała” Bytom w ubiegły weekend /24-25 kwietnia/ rozpoczęli letni sezon walcząc w rozgrywanych w Legnicy zawodach I rundy Pucharu Polski Juniorów, I rundy Pucharu Polski Seniorów Open i I rundy Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasy Łuczniczej. Najlepiej spisała się w Pucharze Polski Juniorów Natalia Michalska, która była bezkonkurencyjna, zaś wśród juniorów na 2 miejscu uplasował się Wojciech Tokarz. Dobre, 6. miejsce w Pucharze Polski Juniorów zajęła również Martyna Stach. Z kolei w Pucharze Polski Seniorów Open Natalia Michalska finiszowała na 4 pozycji. Jednocześnie Natalia Michalska i Wojciech Tokarz zdobyli kwalifikację do Reprezentacji Polski na I rundę Pucharu Europy Juniorów w słoweńskim Catez, który rozegrany zostanie między 17 a 22 maja. Warto dodać, że w zmaganiach zespołowych - I rundy Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasy Łuczniczej i I Ligi Łuczniczej 2021, drużyna kobiet w składzie: Natalia Michalska, Martyna Stach, Klaudia Szmit i Anna Pieprzyca zajęła 4. lokatę, ulegając jedynie 19 punktami do 3. zespołu Obuwnik Prudnik, zaś zespół mężczyzn w składzie: Wojciech Tokarz, Bartosz Kayser, Bolesław Szołtysik, Szymon Stecki zajął 6. miejsce. W I Lidze zespół mężczyzn w składzie: Patryk Chrzęstek, Bartosz Filip i Piotr Andrzejczak zajęli 4 miejsce.