top of page

Sukces i wygrana w Warszawie!

37 Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej już za nami. Ten mocno obsadzony turniej w tegorocznym kalendarzu był bardzo udany dla zawodników Czarnej Strzały. Łącznie zdobyliśmy 4 miejsca na podium! Bardzo dobrze spisała się Martyna Stach, która wygrała Memoriał Ireny Szydłowskiej w kategorii juniorek, Ksenia Markitantova finiszowała na 3 pozycji w kategorii seniorek łuki bloczkowe.

Dokładne wyniki poniżej: 1️ miejsce 🥇🏆 Martyna Stach 3️ miejsce 🥉 Ksenia Markitantova 2️ miejsce 🥈mikst Reprezentacja Polski Martyna Stach i Paweł Ceklarz (SNiS Gruszowiec) 3️ miejsce 🥉mikst Reprezentacja Polski Ksenia Markitantova i Adam Dudka 4️ miejsce mikst Czarna Strzała Natalia Michalska i Szymon Kobylnicki 5️ miejsce Natalia Michalska 9️ miejsce Szymon Kobylnicki