top of page

Młodzieżowcy zakończyli swoje Mistrzostwa Polski

W niedzielę (31.07) zakończyły się 37 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Zawodnicy MLKS Czarnej Strzały Bytom wywalczyli aż 40 punktów w systemie współzawodnictwa dzieci i młodzieży! Zajęliśmy również 6 miejsce w klasyfikacji klubów z całej Polski.

Tym razem przyzwyczajeni do medalowych miejsc musieliśmy uznać wyższość przeciwnych klubów łuczniczych z całej Polski

Zespoły mężczyzn (3. zespoły) i kobiet (1. zespół) przegrały pojedynki w 1/8 finału. Najwyższe, bo 9. miejsce zajął zespół w składzie: Tokarz, Szołtysik, Kayser, Zastawny.

Miksty (3. zespoły) również przegrały pojedynki w 1/8 finału. I zespół w składzie: Krochmalska, Tokarz przegrali w barażu z mistrzowskim Łucznikiem Żywiec zajmując 9. miejsce.

W pojedynkach indywidualnych najdalej, bo do 1/16 finału MMP doszli: Krochmalska, Kayser, Kobylnicki, Chrzęstek i Tokarz. Jednak wszyscy musieli uznać wyższość lepiej dysponowanych zawodników z m.in.: Marymontu Warszawa, Talentu Wrocław, Zrywu Dobrcz czy Stelli Kielce.