top of page

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Zaktualizowano: 13 paź 2021

29 września na torach MLKS "Czarna Strzała" Bytom rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie. Imprezy sportowe organizowane przez nasz Klub cieszą się niezwykła popularnością, stąd też na linii strzelań pojawiło się ponad 110 zawodników z 5 klubów łuczniczych z województwa śląskiego i opolskiego.

Czarną Strzałę Bytom reprezentowali: Agata Błońska, Jakub Dutkowski, Matylda Kalaga, Dorota Kopijka, Marta Kosmala, Victor Szeliga, Leon Szubert i Anna Szymańska.

Bardzo dobrze spisali się: Jakub Dutkowski, który zwyciężył w kategorii młodzik chłopcy, Anna Szymańska i Jakub Dutkowski wywalczyli 3 miejsce i brązowy medal w konkurencji mikstów.

Drużyna młodziczek w składzie: Błońska, Kalaga, Kopijka, Kosmala i Szymańska zdobyły 4 miejsce. Indywidualnie dobrze zaprezentowali się również Anna Szymańska miejsce 8 i Matylda Kalaga miejsce 19.

Brawa dla naszych zawodników oraz trenerów: Grażyny Wojciechowskiej i Klaudii Szmit!