top of page

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków

Za nami kolejne już zawody rangi mistrzowskiej, tym razem 68 Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbyły się w dniach 26-28 lipca na torach krakowskiej Płaszowianki.

Reprezentantami na tej imprezie byli: Klaudia Drzażdzyńska, Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki, Wojciech Tokarz i Igor Wolski.

W Mistrzostwach Polski na dystansie 90 metrów Szymon Kobylnicki zajął 6 miejsce, w strzelaniach drużynowych po zaciętym pojedynku z kielecką Stellą w 1/4 finału panowie musieli uznać wyższość Stelli i przegrali ten pojedynek 3:5.

W strzelaniach indywidualnych najlepiej spisał się Bartosz Kayser, który dotarł do 1/8 finału przegrywając "wejście" do najlepszej ósemki, Szymon Kobylnicki po bratobójczym pojedynku z Bartkiem Kasyer zajął miejsce 17, pozostali zawodnicy przegrali swoje pojedynki w 1/24 finału Mistrzostw Polski.