top of page

Klubowy Turniej o kiełbaskę z grilla

W minioną sobotę na naszych torach łuczniczych odbył się Klubowy Turniej o kiełbaskę z grilla, w którym udział brali zawodnicy grupy rekreacyjnej.

Podczas startu zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: 5+10m, 20+30m, 30+40m oraz 60+70m.

W konkurencji 5+10m zwyciężył Mariusz Haberka, a drugie miejsce zajął Przemysław Saługa.

Na dystansach 20+30m najlepszy okazał się Ryszard Krakowski, zaraz za nim uplasował się Grzegorz Feluś, a trzecią pozycję objął Łukasz Rejmoniak.

Jedynym reprezentantem w konkurencji 30+40m był Kamil Pluta zajmując jednocześnie pierwsze miejsce.

Na dystansach 60+70 m walka toczyła się między trzema zawodnikami. Pierwsze miejsce i wygraną zdobył Jarosław Michalski, zaraz za nim uplasował się Arkadiusz Chorobik, a trzecie miejsce zajął Marcin Ryba.

Turniej ten był okazją do zapoznania się z formułą przeprowadzania zawodów oraz do oceny poziomu wyszkolenia grupy.

Po zakończeniu strzelań zawodnicy mieli okazję do integracji oraz spędzenia czasu w swoim gronie podczas grilla, który był nagrodą w turnieju.

Jednocześnie, Panowie zadbali o nasz obiekt, przeprowadzając prace techniczne: tworzenie nowych mat oraz koszenie trawy.

Dziękujemy za przybycie i gratulujemy osiągniętych wyników!!!