top of page

3 Runda Pucharu Polski w Żywcu

W Żywcu na torach LKS Łucznika Żywiec w dniach 12 - 13 czerwca rozegrane zostały: 3 Runda Pucharu Polski Juniorów, 3 Runda Drużynowych Mistrzostw Polski i 3 Runda Pucharu Polski Seniorów Open.

W juniorach najlepiej spisała się Martyna Stach, która finiszowała na 2 pozycji, 9 miejsce zajęli Natalia Michalska i Wojciech Tokarz.

W rozgrywkach drużynowych zespół kobiet w składzie: Natalia Michalska, Klaudia Szmit, Anna Pieprzyca i Martyna Stach zdobyły 2 miejsce ustępując zespołowi Łucznika Żywiec.

Panowie w składzie: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Stecki i Wojciech Tokarz zajęli miejsce 6.

W niedziele /13 czerwca/ zakończyła się 3 Runda Pucharu Polski Seniorów Open, do najlepszej 32 zawodników zakwalifikowała się trójka zawodników: Michalska, Stach i Tokarz. Po pojedynkach indywidualnych zakończyli swoje zmagania w drugiej dziesiątce zawodów.