top of page

2 Medale Mistrzostw Polski!

2 Medale Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lublinie zdobyły dwie nasze zawodniczki: Ksenia Markitantova i Grażyna Wojciechowska!

Ksenia Markitantova zdobyła 1 miejsce i tytuł Mistrzyni Polski Osób Niepełnosprawnych w kategorii łuków bloczkowych

Grażyna Wojciechowska zdobyła 2 miejsce i tytuł Wicemistrzyni Polski Osób Niepełnosprawnych w kategorii łuków klasycznych

W finale Ksenia wygrała 6:0 z Dorotą Dudką /Start Lublin/, zaś Grażyna Wojciechowska musiała uznać wyższość dwukrotnej medalistki Igrzysk Paraolimpijskich Mileny Olszewskiej /Start Gorzów Wielkopolski/ przegrywając pojedynek 2:6.

Medale zdobyte przez nasze zawodniczki są odpowiednio 6 i 7 medalami zdobytymi przez zawodników Czarnej Strzały Bytom w sezonie 2021.

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Trening 17.04 - odwołany!

Uwaga!‼️ dzisiejszy trening z powodów atmosferycznych ☔️ zostaje odwołany! Dzisiejsze zajęcia zostaną przeniesione na piątek 19.04

Treningi odwołane!

Treningi dla wszystkich grup w dniach 12.04. oraz 13.04. zostają odwołane z powodu wyjazdu na zawody!