Szmit siódma w Żywcu

Podczas 28 Międzynarodowego Turnieju o Złotą Ciupagę Góralską w Żywcu nasz Klub reprezentowała jedynie Klaudia Szmit. Te zawody były ostatnimi w sezonie łuczniczym 2015. W kwalifikacjach Klaudia zajęła 7 miejsce z wynikiem 1232 punkty w konkurencji WA 1440, strzelając na poszczególnych odległościach: 301, 313, 288 i 330 punktów. 
W pojedynkach indywidualnych nasza zawodniczka w pierwszym pojedynku wygrała z Klaudią Wierucką (Łucznik Żywiec) 6:2, jednak w 1/8 finału musiała uznać wyższość Kamili Napłoszek (Marymont Warszawa) przegrywając 7:1. Podczas tego turnieju rozgrywana była również konkurencja zespołowa. Klaudia Szmit była w drużynie "POLSKA JUNIORKI" wraz z Kamilą Napłoszek i Glorią Juszczuk. W pierwszym pojedynku przeciwko zespołowi z Ukrainy juniorki zwyciężyły w barażu, zaś w finałowym pojedynku dziewczyny pokonały drużynę "POLSKA 2" w składzie" Sylwia Zyzańska, Joanna Rząsa i Dominika Koszańska 6:0.

Gratulujemy

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.