Pierwsze koty za płoty czyli Drużynowe Mistrzostwa Polski - I edycja

Ten weekend był pełnym wyzwań dla zawodników trenera Dawida Michalskiego. Rano reprezentanci "Czarnej Strzały" zmierzyli się w strzelaniach Pucharu Polski Seniorów, a po południu walczyli w pierwszej edycji Drużynowych Mistrzostw Polski odbywających się również w Prudniku.
Po kwalifikacjach zespół kobiet zajął 6 miejsce, jednak w strzelaniach drużynowych nie poradził sobie tak dobrze i ostatecznie zajął siódmą pozycję. Wśród Pań pierwszą lokatę objął zespół "Łucznika" Żywiec, drugą "Obuwnik" Prudnik, a trzecią "Stelli" Kielce.
Zespół męski uplasował się również na 7 pozycji, wygrywając z gospodarzami "Obuwnikiem" Prudnik oraz z zespołem CWKS "Resovia" Rzeszów. Brawa dla naszych chłopaków! Pośród zespołów męskich pierwsze miejsce dla "Społem" Łódź, drugie "Marymont" Warszawa, a trzecie dla "Łucznika" Żywiec.
Miejmy nadzieję, że te dwie szczęśliwe "7" zwiastują dobre strzelania naszych drużyn w kolejnych rundach :)
Gratulujemy występu obu zespołom i liczymy na więcej w kolejnej edycji DMP, która odbędzie się już 5.05.2018 w Żywcu!