Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny - Bytom

 7 maja rozegrany został II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny, którego byliśmy gospodarzami. Na starcie stawiło się blisko 80 zawodników w trzech kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior i senior. W tych zmaganiach "Czarną Strzałę" reprezentowali: Klaudia Drzażdżyńska, Bartosz Filip, Bartosz Kayser i Wojciech Tokarz wśród juniorów młodszych oraz Agata Kazyk, Jakub Nowak, Marek Sosna i Klaudia Szmit
 W kategorii junior młodszy zwyciężył Mędrzak Mateusz (LKS "Łucznik" Żywiec), nasi zawodnicy: Bartosz Kayser miejsce 10, Bartosz Filip miejsce 16, Wojciech Tokarz miejsce 19, wśród juniorek młodszych zwyciężyła Marcinkiewicz Natalia (UKS "Tramp" Jarosław), nasza jedyna reprezentantka Klaudia Drzażdżyńska zajęła miejsce 8.
 W kategorii kobiet open zwyciężyła nasza zawodniczka Agata Kazyk (MLKS "Czarna Strzała"), a Klaudia Szmit miejsce 4, wśród mężczyzn open zwyciężył Adam Ścibski (ŁLKS "Karima" Prząsław), nasz zawodnik Jakub Nowak miejsce 8, a Marek Sosna miejsce 19.
 Tradycyjnie zawody w Bytomiu cieszyły się dużą frekwencją, zostały przeprowadzone w sposób bardzo sprawny. Kolejne zmagania łuczników w Bytomiu 20-21 maja (Międzyokręgowe zawody młodzików) oraz 17-18 czerwca - IV Runda Pucharu Polski Seniorów i IV Runda Ekstraligi Łuczniczej. 


zdjęcia z tych zawodów w galerii 

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.