Mistrzostwa Polski Młodzików - Zgierz

W dniach 16 - 18 września w Zgierzu (woj. łódzkie) odbyły się VI Mistrzostwa Polski Młodzików, gdzie pod opieką Trenera Dawida Michalskiego wystartowały trzy zawodniczki naszego Klubu. Reprezentacją Klubu wśród młodziczek młodszych były: Weronika Krakowiak, Natalia Michalska i Martyna Stach. Warto zaznaczyć, że młodzicy na torach otwartych strzelają tylko kwalifkacje bez pojedynków bezpośrednich. Na łączny wynik składają się strzelania na odległości 2 x 40 metrów i 2 x 20 metrów. Na blisko 90 sklasyfikowanych zawodnikczek z całego kraju, nasze zawodniczki zajęły miejsca: Natalia Michalska z wynikiem 1263 punkty miejsce 7, Martyna Stach z wynikiem 1200 punktów miejsce 33, zaś debiutanka na torach otwartych Weronika Krakowiak miejsce 65, z wynkiem 1037 punktów. Drużynowo nasze młodziczki finiszowały na miejscu 9. 


Gratulujemy startu podczas tych Mistrzostw Polski!


2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.