Mistrzostwa Polski LZS Zamość 2017

W pierwszy weekend września w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych, w których brała udział pięcioosobowa reprezentacja naszego klubu. Zawodnicy trenera Dawida Michalskiego walczyli w konkurencji 4x60 m w przypadku juniorów młodszych i 4x70m w przypadku juniorów i młodzieżowców. Ostatni z wymienionych zdobyli dla klubu aż 10 punktów w rywalizacji młodzieżowej: Mateusz Turek oraz Anna Pieprzyca wywalczyli dwa czwarte miejsca!
Do udanych występów można także zaliczyć start Igora Wolskiego, który wystrzelał swój rekord życiowy w konkurencji 2x60m. Nasi juniorzy młodsi zajęli odpowiednio: Bartosz Kayser miejsce 24., Igor Wolski miejsce 29. i Bartosz Filip miejsce 32.
W rywalizacji klubów MLKS "Czarna Strzała" zajęła ósme miejsce (10 pkt) zaraz za "Agrosem" Zamość i "Unią" Pielgrzymką (11 pkt), a przed "Łucznikiem" Żywiec (9 pkt). Województwo śląskie zajęło 6 pozycję.