Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Żywiec

Dwudziestego dziewiątego września ekipa młodzików reprezentowała nasz klub na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Żywcu. Nasi zawodnicy spisali się w tym dniu na medal! Drużyna młodziczek młodszych w składzie: Weronika Krakowiak, Natalia Michalska i Martyna Stach nie miała sobie równych i zdobyła pierwsze miejsce wyprzedzając wszystkie pozostałe kluby.
Indywidualnie również dziewczyny pokazały świetną formę: Natalia Michalska zajęła pierwsze miejsce, jej koleżanka Martyna Stach uplasowała się na trzeciej lokacie, a Weronika Krakowiak znalazła się w czołówce młodziczek, zajmując szóstą pozycję. Kacper Krzymiński znalazł się w szóstce najlepszych młodzików. W kategorii młodzików klub reprezentował także Wojciech Tokarz. Wśród reprezentantów klubu w kategorii młodzik młodszy znalazł się także Wiktor Teper oraz Szymon Stecki, który zajął 7. pozycję. W
składzie reprezentacji pojawili się także debiutanci: Kamil Bożewicz, Dawid Błaszczyk i Bartosz Borys.Naszym Młodzikom serdecznie gratulujemy udanego startu!

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.