Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich

W jubileuszowym, X Międzynarodowym Pucharze Gór Opawskich i X Memoriale Romana Karawana w Prudniku w dniach 8-9.04.2017 wzięło udział 8 zawodników z naszego klubu pod wodzą trenera Dawida Michalskiego. Pozytywnie zaprezentowała się Klaudia Szmit (562 pkt) w kategorii seniorek zajmując 12. pozycję po pojedynkach indywidualnych. Oprócz tego, w dobrej formie ukazał się Jakub Nowak (531 pkt), zajmując 15. lokatę po rundkach w kategorii seniorów. W kategorii kobiet startowała również Anna Pieprzyca (500 pkt), ulegając w rundzie IOR  kadrowiczce Monice Jurzak (GLKS Unia Pielgrzymka) 2:6 i zajmując ostatecznie 18 miejsce. Wśród mężczyzn nasz klub reprezentowali również Mateusz Turek (577 pkt), który uplasował się na 26. pozycji i Marek Sosna (394 pkt) - pozycja 34.
Wśród juniorek młodszych Klaudia Drzażdżyńska wystrzelała 423 pkt i zajęła 16 miejsce, a Szymon Kobylnicki (284 pkt) i Bartosz Kayser (555 pkt) zajęli odpowiednio 16. i 12. miejsce.

Wszystkim startującym gratulujemy występu i trzymamy kciuki już po świętach w kolejnym starcie na torach otwartych!

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.