Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Krotoszyce

W dniach 1 - 3 lipca w Krotoszycach (woj. dolnośląskie) odbyły się XXXI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, gdzie pod opieką trenerów: Grażyny Wojciechowskiej i Dawida Michalskiego wystartowało sześciu reprezentanów naszego Klubu. Wsród kobiet: Kinga Grzyśka, Sandra Kazyk i Anna Pieprzyca, a wśród mężczyzn: Łukasz Kemer, Paweł Witek i strzelający trener Dawid Michalski. Kwalifikacje były niezbyt udane dla naszych zawodników, jednak w strzelaniach drużynowych, par mieszanych i indywiudalnych poradzi sobie znacznie lepiej. 
W strzelaniach drużynowych kobiety o 1/8 finału pokonały 6:0 Łucznik Żywiec, zaś o 1/4 finału uległy 4:6 gospodarzą z Pielgrzymki, finiszując na 6 miejscu. Mężczyźni również swoje strzelania zaczeli od 1/8 finału wygrywająć z Unią Pielgrzymką 6:2, zaś o 1/4 finału ulelgi Talentowi Wrocław 2:6, również kończąć zawody na 6 miejscu. 
W strzelaniach par mieszanych (kobieta, mężczyzna) do strzelań zakwalifkikowały się dwa zespoły w składach: Czarna Strzała I Anna Pieprzyca i Paweł Witek oraz Czarna Strzała II Kinga Grzyśka i Dawid Michalski. Jednak obydwa zespoły przegrały swe pojedynki o 1/8 finału, I zespół z Marymontem Warszawa 2:6, II zespół z Talentem Wrocław 0:6. 
Niedziela to dzień strzelań indywidualnych, o 1/24 finału wsród mężczyzn Paweł Witek swój pojedynek z Jakubem Juraszem (Żywiec) pewnie zwycieżył 6:0, Dawid Michalski 6;2 z Barłomiejem Lachem (Żywiec), zaś Łukasz Kemer przegrał 1:7 z Piotrem Pająkiem (Wrocław), kobiety o 1/24 pewnie zwyciężyły swoje pojedynki: Anna Pieprzyca z Gowin Patrycja (6:0 VO), Kinga Grzyśka 6:0 z Gwódź Natasza. Walkę o 1/16 finału niestety zwycieżyła tylka Kinga Grzyśka 6:2 z Oliwią Śliwianą (Mewa Kołobrzeg), zaś Anna Pieprzyca uległa Martynie Kalwinek 3:7, Paweł Witek 2:6 Jurzak Adam, Dawid Michalski 2:6 Kasper Helbin (Obuwnik Prudnik). Kinga Grzyśka o 1/8 finału pokonała Dominikę Byre 6:4, jedank w pojedynku o strefę medalową musiała uznać wyższość późniejszej Mistrzyni Polski - Zuznannie Ćwiklińskiej (Białystok), kończąc zawody na 7 miejscu.
W klasyfikacji klubowej Czarna Strzała zajęła 8 miejsce z wynikiem 42 punktów, a województwo śląskie 4 miejsce z wynikiem 112 punktów. 

 

Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom !

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.