IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Kielcach

W dniach 26-27.08.2017 na kieleckiej "Stelli" odbyła się IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych, w której wzięli udział zawodnicy z naszego klubu. Wśród reprezentantów "Czarnej Strzały" odnaleźć można było Bartosza Kaysera (568 pkt i 22. miejsce po kwalifikacjach), który w bratobójczym pojedynku indywidualnym zmierzył się z niżej notowanym Bartoszem Filipem (499 pkt i 43, miejsce) i musiał uznać jego wyższość, ostatecznie zajmując 35 lokatę, natomiast klubowy "Miszczu" zajął 30 miejsce, przegrywając z Jakubem Michałkiewiczem 0:6. W reprezentacji "Czarnej Strzały" nie mogło zabraknąć również kobiet - najwyżej po kwalifikacjach uplasowała się Klaudia Drzażdżyńska (32 miejsce i 527 pkt), która w pojedynku indywidualnym przegrała z Dominiką Tracz 4:6 i ostatecznie zajęła 31 pozycję. W rozegranym turnieju mogliśmy obserwować zmagania Natalii Michalskiej i Martyny Stach (odpowiednio 512 i 441 pkt - 38 i 50 pozycja po kwalifikacjach). Martyna przegrała pierwsze przejście w pojedynku indywidualnym 2:6 i zawody zakończyła na 44. pozycji, natomiast Natalia po wygranym pojedynku z wyżej notowaną Julią Oberdą 7:3 przegrała z Pauliną Pintak 0:6 i ostatecznie zajęła 26. lokatę. Drużynowo nasze dziewczyny wywalczyły 9 miejsce.

Gratulujemy występu naszym zawodnikom!

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.