I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu

Miło nam poinformować, że podczas I Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych aż trójka naszych zawodników uzyskała kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich, która odbędzie się na przełomie lipca w Bytomiu! Podczas tego wydarzenia na pewno zobaczymy zmagania Martyny Stach, Natalii Michalskiej oraz Wojciecha Tokarza!
Kwalifikacja ta jest rezultatem dobrego startu naszych zawodników w Zgierzu. Zawodnicy podczas startu strzelali kwalifikacje 2x60m ,podczas których zajmowali miejsca w najlepszej "30" zawodników z całej Polski. Ponadto, po kwalifikacjach w zmaganiach eliminacyjnych Martyna Stach odpadła w 1/16 finału, Natalia Michalska oraz Wojciech Tokarz w 1/32, a Zuzanna Krochmalska, nasza debiutantka w 1/64.
W zawodach wystartowało ponad zawodniczek i niemal 80 zawodników. Szczegółowe wyniki zostaną wkrótce opublikowane na stronie Polskiego Związku Łuczniczego.

Gratulujemy udanego startu!

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.