Halowe Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików

W sobotę, 10.02.2018 najmłodsi członkowie naszego klubu mieli okazję zaprezentować się podczas Halowych Zawodów Łuczniczych Dzieci i Młodzików w Rudzie Śląskiej. Nasi reprezentanci spisali się doskonale!
Wśród dzieci młodszych pierwsze miejsce zajęła Michalina Tomala! W kategorii dzieci starszych drugie miejsce zajęła Anna Kołodziejczyk, piąte miejsce Igor Stołka, szóste miejsce Zofia Klimczak i siódma pozycja Matylda Kalaga. Brawa!
W zawodach wzięli udział również juniorzy młodsi, którzy również wywalczyli wysokie pozycje. Wśród juniorek młodszych pierwsze miejsce zajęła Martyna Stach, a drugie Natalia Michalska. Wśród panów drugie miejsce zajął Wojciech Tokarz.
Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz trenerom i życzymy powodzenia w kolejnych startach!
2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.