Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców

W dniach 20-21.02.2016 w Łodygowicach k/Żywca odbyły się XXXI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i  IX Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w łucznictwie. Nasz Klub reprezentowali wśród juniorów: Klaudia Szmit, Mateusz Turek i Maciej Witanowski, zaś wśrdó młodzieżowców: Kinga Grzyśka i Anna Pieprzyca. Po kwalifikacjach na 22 miejscu z wynikiem 516 punktów uplasowała się Klaudia Szmit, Mateusz Turek miejsce 37 514, a Maciej Witanowski 51 miejsce z wynikiem 435 punktów. Lepiej poradziły sobie "młodzieżówki", które w klasyfikacjach zajęły: Kinga Grzyśka 3 miejsce 550 punktów, a Anna Pieprzyca miejsce 7 - 533 punkty. 
W czołowych ośemkach po eliminacjach znalazły się 2 zawodniczki: Anna Pieprzyca miejsce 5, Klaudia Szmit miejsce 6. Kinga Grzyśka zajęła miejsce 7 przegrywając w barażu o 1/8 finału. Warto zaznaczyć, że nasze zawodniczki na tego typu imprezie po raz pierwszy zajęły miejsca w pierwszej ósemce. 

Gratulacje dla naszych zawodników!


link do wyników: http://archery.pl/newsy/51/2309/archery_pl_newsy_file_1977.pdf

2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.