Osiągnięcia sportowe rok 2016

8 miejsce - Ranking współzawodnictwa sportowego klubów sportowych PZŁucz za okres kadencji Zarządu PZŁucz 2012-2016
10 miejsce - Ranking współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w roku 2016 - łucznictwo

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Łodygowice

10m - Klaudia Szmit 

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców - Łodygowice

5m - Anna Pieprzyca
9m  Kinga Grzyśka

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Zgierz 
9m - Klaudia Drzażdżyńska

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików - Głuchołazy

2m - Natalia Michalska
9m - drużyna młodziczek  - Natalia Michalska, Martyna Stach, Weronika Krakowiak, Klaudia Marczak 

Międzynarodowy Puchar "Weroniki" - Kamnik/Słowenia  
9m - Klaudia Szmit

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny - Dobrcz

2m - Klaudia Szmit 

I Runda I Ligi Łuczniczej - Dobrcz

2m - zespół mężczyzn - Bartosz Kayser, Łukasz Kemer, Szymon Kobylnicki, Mateusz Turek
2m - zespół kobiet - Klaudia Drzażdżyńska, Kinga Grzyśka, Sandra Kazyk, Anna Pieprzyca 

Puchar Europy Juniorów - Heviz/Węgry
9m - Klaudia Szmit
4m - Klaudia Szmit

II Runda I Ligi Łuczniczej - Głuchołazy

2m - zespół mężczyzn - Bartosz Kayser,  Szymon Kobylnicki, Oskar Olekszyk, Mateusz Turek
2m - zespół kobiet - Klaudia Drzażdżyńska, Kinga Grzyśka, Klaudia Szmit, Anna Pieprzyca

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny - Kielce  

6m - Mateusz Turek

III Runda I Ligi Łuczniczej - Kielce

1m - zespół mężczyzn - Bartosz Kayser,  Szymon Kobylnicki, Oskar Olekszyk, Mateusz Turek
1m - zespół kobiet - Klaudia Drzażdżyńska, Kinga Grzyśka, Klaudia Szmit, Anna Pieprzyca

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Krotoszyce 
8m - Kinga Grzyśka

6m - drużyna kobiet - Pieprzyca Anna, Grzyśka Kinga, Kazyk Sandra
6m - drużyna mężczyzn- Witek Paweł, Kemer Łukasz, Michalski Dawid
6m - klasyfikacja klubowa


Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków

8m - mikst - Szmit Klaudia, Turek Mateusz
4m - Turek Mateusz - 30 metrów,

IV Runda I Ligi Łuczniczej - Prudnik

1m - zespół mężczyzn - Bartosz Kayser,  Szymon Kobylnicki, Marek Sosna, Mateusz Turek
1m - zespół kobiet - Klaudia Drzażdżyńska, Klaudia Szmit, Anna Pieprzyca, Grażyna Wojciechowska

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - Gluchołazy

5m - Mateusz Turek
8m - Klaudia Drzażdżyńska
9m - Klaudia Szmit

Mistrzostwa Polski Młodzików - Zgierz
7m -  Natalia Michalska
8m - drużyna młodziczek- Natalia Michalska, Martyna Stach, Weronika Krakowiak

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny - Dąbrowa Tarnowska

2m - Klaudia Szmit
2m - Kinga Grzyśka
5m - Anna Pieprzyca
6m - Mateusz Turek 

V Runda I Ligi Łuczniczej - Dąbrowa Tarnowska

1m - zespół mężczyzn - Bartosz Kayser,  Szymon Kobylnicki, Mateusz Turek, Tokarz Wojciech
1m - zespół kobiet - Klaudia Drzażdżyńska, Kinga Grzyśka, Klaudia Szmit, Anna Pieprzyca, 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Żywiec
1m - Natalia Michalska
3m - Martyna Stach
5m - Weronika Krakowiak
1m - drużyna młodziczek - Natalia Michalska, Martyna Stach, Weronika Krakowiak
6m - Kacper Krzymiński
6m - Szymon Stecki
7m - Wiktor Teper
6m - drużyna młodzików - Borys Bakoniak, Dawid Błaszczak, Szymon Stecki, Wiktor Teper

Międzynarodowy Puchar Beskidów - Żywiec 
3m - Klaudia Drzażdżyńska
6m - Bartosz Kayser

Mistrzostwa Polski Studentów - Żywiec 
1m - Mateusz Turek
7m - Kinga Grzyśka
8m - mikst Kinga Grzyśka, Dawid Michalski

I Liga Łucznicza - sezon 2016

1m - zespół kobiet - Kinga Grzyśka, Klaudia Szmit, Anna Pieprzyca, Klaudia Drzażdżyńska - awans do Ekstraligi Łuczniczej

1m - zespół mężczyzn - Szymon Kobylnicki, Bartosz Kayser, Mateusz Turek, Marek Sosna, Łukasz Kemer - awans do Ekstraligi Łuczniczej



2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.