Osiągnięcia sportowe rok 2011

4 miejsce - Ranking współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w roku 2016 - łucznictwo

Ogólnopolskie Halowe Zawody Łucznicze Kadry - Prudnik
1m - Małgorzata Ćwienczek
5m - Anna Szukalska

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Kielnarowa 
1m - mikst - Małgorzata Ćwienczek, Maciej Jaworski
2m - I drużyna kobiet - Małgorzata Ćwienczek, Joanna Kamińska,
Anna Szukalska
5m - II drużyna kobiet - Natalia Dukland, Sylwia Szweda,
Grażyna Wojciechowska
5m - Małgorzata Ćwienczek

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Milówka
1m - mikst - Maciej Jaworski, Joanna Kamińska
2m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Łukasz Kemer, 
Dawid Michalski
3m - Joanna Kamińska
5m - Maciej Jaworski
9m - Dawid Michalski

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców - Milówka
3m - drużyna kobiet - Anna Balcarek, Natalia Dukland, 
Dagmara Janeczek
4m - mikst - Dagmara Janeczek, Piotr Łukasiewicz
8m - mikst - Natalia Dukland, Andrzej Wojciechowski
8m - Natalia Dukland
9m - Dagmara Janeczek

Międzynarodowy Puchar "Gór Opawskich" - Prudnik
1m - Małgorzata Ćwienczek
8m - Anna Szukalska

I Runda Pucharu Polski Juniorów - Prudnik
1m - Joanna Kamińska
4m - Maciej Jaworski
5m- mikst -  Maciej Jaworski, Joanna Kamińska

I Runda Ekstraligi Łuczniczej - Prudnik
1m - drużyna kobiet - Natalia Dukland, Joanna Kamińska, 
Sylwia Szweda, Katarzyna Wojciechowska
11m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz, 
Dawid Michalski, Henryk Patlewicz

II runda Pucharu Polski Seniorów - Kielce
5m - Małgorzata Ćwienczek
8m - mikst - Małgorzata Ćwienczek, Piotr Łukasiewicz

II runda Pucharu Polski Juniorów - Kielce
1m - Joanna Kamińska
9m - mikst - Piotr Łukasiewicz, Anna Szukalska

II Runda Ekstraligi Łuczniczej - Kielce
2m - drużyna kobiet - Natalia Dukland, Joanna Kamińska,
Sylwia Szweda, Anna Szukalska
7m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz,
Dawid Michalski, Henryk Patlewicz

VI Memoriał im. Mieczysława Nowakowskiego - Warszawa
4m - Małgorzata Ćwienczek

Międzynarodowy Turniej Łuczniczy - Stoke Mandeville/Anglii
1m - drużyna - Grażyna Wojciechowska

XXVIII Memoriał I. Szydłowskiej - Warszawa
8m - Małgorzata Sobieraj

Światowy Ranking Niepełnosprawnych - Viniczne/Czechy
3m - Grażyna Wojciechowska

III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Bytom
3m - drużyna - Kinga Grzyśka, Anna Pieprzyca, Agata Wylężek(W)
8m - Kinga Grzyśka

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Teresin 
2m - mikst śląsk - Kinga Grzyśka, Damian Heczko (Żywiec)
9m - Kinga Grzyśka

Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych - Turyn/Włochy
5m- drużyna - Grażyna Wojciechowska

 


Mistrzostwa Polski Juniorów - Sędziszów
1m - Joanna Kamińska
2m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Łukasz Kemer,/
Dawid Michalski, Arkadiusz Turek
5m - mikst - Maciej Jaworski, Joanna Kamińska
7m - Maciej Jaworski

3m - klasyfikacja klubowa

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Brzozów 
3m- drużyna kobiet - Anna Balcarek, Natalia Dukland,  Dagmara Janeczek
5m - Dagmara Janeczek
5m- mikst -  Dagmara Janeczek, Andrzej Wojciechowski
9m- drużyna mężczyzn - Piotr Łukasiewicz, Andrzej Wojciechowski, Rafał Wybranowski

4m - klasyfikacja klubowa

Mistrzostwa Świata Juniorów - Legnica

5m - drużyna kobiet - Joanna Kamińska 

III runda Pucharu Polski Seniorów - Głuchołazy
2m - Małgorzata Ćwienczek
3m - Joanna Kamińska
5m - Anna Szukalska
3m - mikst - Małgorzata Ćwienczek, Maciej Jaworski

III runda Pucharu Polski Juniorów - Głuchołazy
1m - Maciej Jaworski 

III Runda Ekstraligi Łuczniczej - Głuchołazy
2m - drużyna kobiet - Dagmara Janeczek, Joanna Kamińska,
Anna Szukalska, Katarzyna Wojciechowska 
5m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz,
Dawid Michalski, Henryk Patlewicz

Mistrzostwa Polski Seniorów - Chorzów
4m - Małgorzata Sobieraj
4m - drużyna kobiet  - Natalia Dukland, Dagmara Janeczek, Joanna Kamińska
5m - II drużyna kobiet - Małgorzata Sobieraj, Anna Szukalska, Sylwia Szweda
7m - Maciej Jaworski
8m - Joanna Kamińska
9m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz, Dawid Michalski
9m -  III mikst - Dawid Michalski, Małgorzata Sobieraj

IV runda Pucharu Polski Seniorów - Żywiec
1m - mikst - Małgorzata Ćwienczek, Maciej Jaworski
3m - Małgorzata Ćwienczek
4m - Dagmara Janeczek
9m - Anna Szukalska

IV Runda Ekstraligi Łuczniczej - Żywiec
3m - drużyna kobiet - Dagmara Janeczek, Anna Pieprzyca
Anna Szukalska, Grażyna Wojciechowska
7m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Dawid Michalski, Arkadiusz Turek, Andrzej Wojciechowski

XXIII Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "o Złotą Ciupagę Góralską" - Żywiec
2m - Anna Szukalska
2m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Dawid Michalski, Andrzej Wojciechowski
3m - mikst - Andrzej Wojciechowski, Grażyna Wojciechowska
3m - drużyna kobiet - Dagmara Janeczek, Anna Szukalska, Katarzyna Wojciechowska, Grażyna Wojciechowska
4m - II mikst - Dawid Michalski, Katarzyna Wojciechowska
9m - Kinga Grzyśka

Ekstraligia Łucznicza - Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2011

2m - zespół kobiet - Natalia Dukland(2), Dagmara Janeczek(2), Joanna Kamińska(3), Anna Pieprzyca(1), Małgorzata Sobieraj(1), Anna Szukalska(3), Sylwia Szweda(2), Grażyna Wojciechowska(1)
Drużynowe Wicemistrzynie Polski 

7m - zespół mężczyzn - Maciej Jaworski(4), Piotr Łukasiewicz(3), Dawid Michalski(4), Henryk Patlewicz(3), Arkadiusz Turek(1), Andrzej Wojciechowski(1)


 


2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.