Osiągnięcia sportowe rok 2010

8 miejsce - Ranking współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w roku 2016 - łucznictwo
3 miejsce - Ranking roczny współzawodnictwa sportowego klubów łuczniczych Polskiego Związku Łuczniczego

Ogólnopolskich Kontrolnych Halowych Zawodów 70m - Prudnik
2m - Anna Szukalska
3m - Małgorzata Ćwienczek

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Bydgoszcz
7m - drużyną mężczyzn - Łukasz Kemer, Dawid Michalski, Arkadiusz Turek

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Zamość
1m - mikst - Maciej Jaworski, Anna Szukalska
1m - Joanna Kamińska
1m -  drużyna kobiet - Małgorzata Ćwienczek, Dagmara Janeczek, Joanna Kamińska, Anna Szukalska
3m - Maciej Jaworski
9m - Małgorzata Ćwienczek

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Milówka
1m - mikst -  Maciej Jaworski, Joanna Kamińska
5m - Joanna Kamińska

Zawody Kontrolne Kadry - Prudnik 
1m - Joanna Kamińska
2m - Anna Szukalska
3m - Małgorzata Ćwienczek
3m - Maciej Jaworski
4m - Piotr Łukasiewicz

I Runda Pucharu Polski Seniorów - Legnica
6m - Małgorzata Ćwienczek
7m - Anna Szukalska

I Runda Pucharu Polski Juniorów - Legnica
1m - Joanna Kamińska
8m - Maciej Jaworski

I Runda Ekstraligi Łuczniczej - Legnica
2m - zespół kobiet - Małgorzata  Ćwienczek, Joanna Kamińska, Anna Szukalska, Katarzyna Wojciechowska

I Runda I Ligi Łuczniczej - Legnica
5m - zespół mężczyzn- Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz, Dawid Michalski, Andrzej Wojciechowski

Międzynarodowe zawody "Nadzieje Olimpijskie" - Lwów/Ukraina
1m - drużyna - Maciej Jaworski

II Runda Pucharu Polski Seniorów - Bytom
4m - Małgorzata Ćwienczek
5m - Anna Szukalska

II Runda Pucharu Polski Juniorów - Bytom
1m - Joanna Kamińska
1m - Maciej Jaworski
4m - Dagmara Janeczek
5m - Katarzyna Wojciechowska
8m - Andrzej Wojciechowski

II Runda Ekstraligi Łuczniczej - Bytom
2m - zespół kobiet - Małgorzata  Ćwienczek, Joanna Kamińska, Anna Szukalska, Katarzyna Wojciechowska

II Runda I Ligi Łuczniczej - Bytom
2m - zespół mężczyzn- Maciej Jaworski, Łukasz Kemer, Piotr Łukasiewicz, Dawid Michalski

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Żywiec 
2m - Łukasz Kemer
4m - drużyna mężczyzn - Łukasz Kemer, Dawid Michalski, Arkadiusz Turek

Światowy Ranking Niepełnosprawnych - Viniczne/Czechy 
3m - Grażyna Wojciechowska

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Kołobrzeg
2m - Dawid Michalski
9m - drużyna mężczyzn - Łukasz Kemer, Dawid Michalski, Arkadiusz Turek

Puchar Europy Niepełnosprawnych - Stoke Mandevile/ Anglia
5m - Grażyna Wojciechowska

III Runda Pucharu Polski Seniorów - Kielce
2m - Małgorzata Ćwienczek
6m - Anna Szukalska

III Runda Pucharu Polski Juniorów - Kielce
1m - Joanna Kamińska
5m - Maciej Jaworski
8m - Andrzej Wojciechowski

III Runda Ekstraligi Łuczniczej - Kielce
1m - zespół kobiet - Małgorzata  Ćwienczek, Joanna Kamińska, Anna Szukalska, Katarzyna Wojciechowska

III Runda I Ligi Łuczniczej - Kielce
4m - zespół mężczyzn- Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz, Dawid Michalski, Andrzej Wojciechowski

I Runda Pucharu Europy Seniorów - Echmiadzin/Armenia
3m - drużyna - Joanna Kamińska, Anna Szukalska, Katarzyna Wojciechowska 
4m – Anna Szukalska

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Gorzów Wielkopolski
3m - mikst śląsk - Łukasz Kemer, Natalia Szczypka (Żywiec)
9m - drużyna śląsk - Łukasz Kemer, Dawid Michalski,

Mistrzostwa Polski Juniorów - Zgierz
2m - mikst - Joanna Kamińska, Andrzej Wojciechowski
3m - drużyna mężczyzn - Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz, Andrzej Wojciechowski
6m - drużyna kobiet - Dagmara Janeczek, Joanna Kamińska, Agata Kazyk, Katarzyna Wojciechowska

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców - Zgierz
6m - drużyna kobiet - Anna Balcarek, Natalia Dukaland, Joanna Mańkowska
8m - Natalia Dukland

Finał Pucharu Europy Seniorów - Moskwa/Rosja
2m - Anna Szukalska
3m - drużyna - Małgorzata Ćwienczek, Anna Szukalska, Justyna Mospinek (Zgierz)

Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Kraków
1m - Małgorzata Ćwienczek
4m - Anna Szukalska
9m - Dawid Michalski

IV Runda Pucharu Polski Seniorów - Kraków
1m - Małgorzata Ćwienczek
5m - Anna Szukalska

IV Runda Pucharu Polski Juniorów - Kraków
1m - Joanna Kamińska
8m - Maciej Jaworski
9m - Dagmara Janeczek 

IV Runda Ekstraligi Łuczniczej - Kraków
2m - zespół kobiet - Małogrzata Ćwienczek, Joanna Kamińska, Anna Szukalska, Grażyna Wojciechowska

IV Runda I Ligi Łuczniczej - Kraków
4m - zespół mężczyzn- Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz, Dawid Michalski, Andrzej Wojciechowski

Mistrzostwa Polski Seniorów - Legnica
1m - drużyna kobiet - Małgorzata Ćwienczek, Joanna Kamińska, Anna Szukalska
2m - Anna Szukalska
3m - Małgorzata Ćwienczek
6m - Joanna Kamińska
9m - Henryk Patlewicz
9m - mikst - Małgorzata Ćwienczek, Maciej Jaworski

IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Supraśl
9m - Dawid Michalski
9m - mikst - Kinga Grzyśka, Dawid Michalski

V Runda Pucharu Polski Seniorów - Ścinawka Średnia
...

V Runda Pucharu Polski Juniorów - Ścinawka Średnia
1m - Joanna Kamińska
8m - Maciej Jaworski

V Runda Ekstraligi Łuczniczej - Ścinawka Średnia
3m - zespół kobiet - Dagmara Janeczek, Joanna Kamińska, Anna Szukalska, Grażyna Wojciechowska

V Runda I Ligi Łuczniczej - Ścinawka Średnia
4m - zespół mężczyzn- Maciej Jaworski, Piotr Łukasiewicz, Dawid Michalski, Andrzej Wojciechowski

podsumowanie końcowej klasyfikacji:
Ekstraliga Łucznica:
2m -  zespół kobiet - Małgorzata Ćwienczek(4), Dagmara Janeczek(5), Joanna Kamińska(5), Anna Szukalska(5), Katarzyna Wojciechowska(1), Grażyna Wojciechowska(4)

I Liga Łucznicza:
4m - zespół mężczyzn - Maciej Jaworski(5), Łukasz Kemer(1), Piotr Łukasiewicz(5), Dawid Michalski(5), Andrzej Wojciechowski(4), 

Puchar Europy Seniorów:
1m - Anna Szukalska

Puchar Polski Seniorów:
2m - Anna Szukalska
4m - Małgorzata Ćwienczek
23m - Natalia Dukland
23m - Grażyna Wojciechowska

Puchar Polski Juniorów:
1m - Joanna Wojciechowska
8m - Katarzyna Wojciechowska
3m - Maciej Jaworski
17m - Andrzej Wojciechowski
31m - Piotr Łukasiewicz

Puchar Polski Juniorów Młodszych:
10m - Dawid Michalski
12m - Łukasz Kemer
28m - Kinga Grzyśka



2017 © MLKS Czarna Strzała. Wszelkie prawa zastrzeżone.